Ana Sayfa Spor 6 Aralık 2021 10 Görüntüleme

5 Aralık 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Muhteşem Lig ve Ulusal Kadro dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların karşılıklarını net bir halde öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 10:45 Melbourne Victory – Perth Glory Avustralya A Ligi Bein Sports 2, Bilyoner TV
  • 12:00 Fenerbahçe – Ç.Rizespor TFF Seçkin U17 Ligi FB TV
  • 13:00 Sivas Bld. – Afjet Afyonspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Turgutluspor – Sakaryaspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Arnavutköy Bld. – Elazığspor TFF 3. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Kırklarelispor – Akhisarspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Eskişehirspor – Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
  • 13:00 Çorum FK – İnegölspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Karaköprü Bld. – İçel İY TFF 3. Lig TRT Kürdi
  • 13:30 Kayserispor – Antalyaspor Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 1
  • 13:30 Ümraniyespor – Boluspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 13:30 Manisa FK – Kocaelispor Spor Toto 1. Lig TRT AvazBein Sports Max 2
  • 14:00 Khimki – Arsenal Tula Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:15 RKC Waalwijk – NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 14:30 Bologna – Fiorentina İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 14:30 Mioveni – Sepsi Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 15:00 St. Etienne – Rennes Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 15:00 Neftçi Bakü – Sumqayıt Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 15:00 Bravo – Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 15:00 Dundee United – Celtic İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 15:30 Hannover 96 – Hamburg Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 15:30 Heidenheim – Jahn Regensburg Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 15:30 Dynamo Dresden – Karlsruhe Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 15:30 Beerschot – Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
  • 16:00 Giresunspor – Fatih Karagümrük Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Hatayspor – M.Başakşehir Spor Toto Harika Lig Bein Sports 1
  • 16:00 Rayo Vallecano – Espanyol İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 16:00 Ponferradina – Mirandes İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
  • 16:00 Altınordu – Samsunspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 16:00 Ascoli – Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 16:00 Como – Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 16:15 Basel – FC Lausanne İsviçre Üstün Ligi Bilyoner TV
  • 16:30 LASK – SV Ried Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 16:30 Wolfsberger – Altach Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 16:30 AZ Alkmaar – Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 16:30 G.A. Eagles – Twente Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 16:30 Dinamo Moskova – Ufa Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 16:30 Nizhny Novgorod – Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Venezia – Verona İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 17:00 Spezia – Sassuolo İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 17:00 Lorient – Nantes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Monaco – Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 17:00 Montpellier – Clermont Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN ConnectBilyoner
  • TV 17:00 Reims – Angers Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Leeds United – Brentford İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Manchester Utd – Crystal Palace İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
  • 17:00 Tottenham – Norwich City İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Lokomotiv Zagreb – Sibenik Hırvatistan 1. Ligi TV
  • 17:00 Craiova – Voluntari Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 17:00 Bohemians 1905 – Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Mlada Boleslav – Pardubice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Banik Ostrava – Ceske Budejovice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:15 Çünkü – Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 17:30 Stuttgart – Hertha Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 17:30 QPR – Stoke İngiltere Championship Bein Sports Max 2
  • 18:00 Malaga – Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
  • 18:00 Anderlecht – Zulte Waregem Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 18:00 Livingston – Hearts İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 18:00 Westerlo – Mouscron Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 18:15 Elche – Cadiz İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 18:15 Ionikos – PAOK Yunanistan Üstün Ligi Bilyoner TV
  • 18:15 Brescia – Monza İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 18:30 Santa Clara – Arouca Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 18:30 Lugano – Sion İsviçre Harika Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 St.Gallen – Grasshoppers İsviçre Muhteşem Ligi Bilyoner TV
  • 18:45 Feyenoord – Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 19:00 Fenerbahçe – Ç.Rizespor Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 1
  • 19:00 Birçok – Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 19:00 Denizlispor – Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 19:00 Rapid Wien – Austria Vienna Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 19:00 Domzale – O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Zilina – Spartak Trnava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sochi – Krasnodar Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Bodo Glimt – Brann Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Molde – Lilleström Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sandefjord – Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sarpsborg 08 – Tromsö Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Stabaek – Rosenborg Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Stromsgodset – Haugesund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Valerenga – Mjondalen Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Viking – Odds BK Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Monchengladbach – Freiburg Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Aston Villa – Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
  • 19:30 Dinamo Zagreb – Hajduk Split Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 KGHM Zaglebie – Lech Poznan Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 20:00 Sampdoria – Lazio İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Slovacko – Viktoria Plzen Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 20:15 Lugo – Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Real Oviedo – Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Real Sociedad B – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:30 Levante – Osasuna İspanya La Liga Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 20:30 Standard Liege – Charleroi Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 20:30 AEK – Panathinaikos Yunanistan Harika Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 Aris – Asteras Tripolis Yunanistan Harika Ligi Bilyoner TV
  • 21:00 Gil Vicente – Famalicao Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 22:00 Atletico Mineiro – Bragantino Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Bahia – Fluminense Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Corinthians – Gremio Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Cracovia Krakow – Legia Varşova Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 22:00 Always Ready – Bolivar Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Independiente Petroleros – Nacional Potosi Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Real Potosi – Guabira Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Royal Pari – Blooming Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Lierse – Lommel Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 22:30 Las Palmas – Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:30 Steaua Bükreş – UTA Arad Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 22:30 Alessandria – Cittadella İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 22:45 Juventus – Genoa İtalya Serie A CBC Sport, S Sport Plus, S Sport , 2Bilyoner TV
  • 22:45 Bordeaux – Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV
  • 23:00 Celta Vigo – Valencia İspanya La Liga Smart Spor HDSpor Smart, Bilyoner TV
  • 23:00 Konferans Finalleri 2. Maç MLS Play-Off S Sport Plus
  • 23:00 Mechelen – Genk Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 23:30 Braga – Estoril Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

Ensonhaber

iletişim : live:.cid.e85adaa203246898
şehirlerarası nakliyat | Eryaman Diş | instagram takipçi satın al
hack forum hacker sitesi hack forum deneme bonusu Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bostancı escort ümraniye escort Maltepe escort Kartal escort ankara escort bakırköy escort ataköy escort şirinevler escort bahçeşehir escort escort istanbul gaziantep escort gaziantep escort izmir escort bedava hesaplar Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat Bahsegel Rulet Casino Bahigo google.com.tr deneme bonusu deneme bonusu veren siteler bahis siteleri Canlı Maç izle bonus veren bahis siteleri taraftarium24 Selçuksports beylikdüzü escort Maltepe escort